Skip to main content

Każdy system ERP spełnia pewne określone przez producenta funkcjonalności. Oczywiście spełniają one większość potrzeb przedsiębiorców, wymagając jedynie odpowiedniej konfiguracji. Dobranie odpowiedniego systemu na etapie wyboru jest tu kluczowym zagadnieniem, warto zatem przed wyborem poznać brane pod uwagę systemy informatyczne zarządzania Klasyfikacja i charakterystyka systemów ERP to temat bardzo szeroki – wszystkich z Państwa zainteresowanych nim zapraszamy na stronę www.polkas.pl, na której dokładnie opisujemy każdy program, który możemy Państwu zaproponować.

Co jednak można zrobić, kiedy firma potrzebuje rozwiązań dodatkowych, indywidualnych, dopasowanych do specyficznych potrzeb swojej działalności? Takie przypadki zdarzają się często, bowiem wiele firm działa według wypracowanych przez siebie procedur i wymaga ich odzwierciedlenia w programie, a nie zawsze jego możliwości konfiguracyjne na to pozwalają. Tu pojawia się zadanie dla programistów – oczywiście takich, którzy wiedzą, jak działa dany system ERP i jak dobudować do niego potrzebne rozwiązanie tak, by nie zakłócić jego działania.

Zespół firmy Polkas składa się nie tylko z doradców, wdrożeniowców i serwisantów, ale także programistów.  To właśnie oni tworzą różnego rodzaju dodatki informatyczne, uzupełniające funkcjonalności programów i dostosowane do indywidualnych wymagań naszych Partnerów. W firmie potrzebny jest integrator z platformą e-sklepu, program CMR albo dodatek automatyzujący wysyłkę powiadomień? Nasi programiści, dzięki znajomości wielu systemów i rozwiązań, mogą go dla Państwa stworzyć!

Więcej informacji na temat rozwiązań programistycznych udzielą Państwu nasi doradcy. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym telefonicznie 12 634 05 44 lub mailowo erp@polkas.pl.