Kasy fiskalne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Oferta POLKAS to m.in. kasy fiskalne przeznaczone dla niewielkich punktów handlowych jak również bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia – tzw. systemowe kasy fiskalne, przeznaczone dla większych placówek handlowych, supermarketów o dużej bazie towarowej i natężeniu ruchu.

Na liście naszych urządzeń znajdują się tylko najbardziej niezawodne i polecane przez nasz serwis kasy fiskalne czołowych producentów – Novitus, Elzab, Posnet, Sharp, Innova.

Poza bogatą ofertą urządzeń fiskalnych oferujemy również opiekę serwisową kas i drukarek fiskalnych. Dysponujemy zespołem fachowców o wieloletnim doświadczeniu, którzy w każdej chwili służą pomocą w zakresie naprawy, przeglądów okresowych i szkolenia z obsługi urządzeń.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest zadowolenie naszych klientów, dlatego oferowane przez nas urządzenia pochodzą od czołowych producentów oraz posiadają Świadectwa Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.

Zatrudniamy wyłącznie najlepszych i doświadczonych pracowników, dlatego wybierając nas otrzymują Państwo również profesjonalną obsługę serwisową, pomoc w zakresie naprawy, przeglądów okresowych i pełen pakiet szkoleń z obsługi urządzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i pomagamy mu dobrać rozwiązanie, które będzie dla niego najbardziej korzystne.

POLKAS to firma istniejąca na rynku od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu wypracowaliśmy sobie na rynku ugruntowaną pozycję.

Potrzebujesz szczegółowej oferty lub dodatkowych informacji, zadzwoń do nas – tel. 12 634 05 44.