Kasy fiskalne

Wyświetlanie 1–18 z 19 wyników

Oferta POLKAS to m.in. kasy fiskalne przeznaczone dla niewielkich punktów handlowych jak również bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia – tzw. systemowe kasy fiskalne, przeznaczone dla większych placówek handlowych, supermarketów o dużej bazie towarowej i natężeniu ruchu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się tylko najbardziej niezawodne i polecane przez nasz serwis kasy fiskalne czołowych producentów – Novitus, Elzab, Posnet.

Poza bogatą ofertą urządzeń fiskalnych oferujemy również opiekę serwisową kas i drukarek fiskalnych. Dysponujemy zespołem fachowców o wieloletnim doświadczeniu, którzy w każdej chwili służą pomocą w zakresie naprawy, przeglądów okresowych i szkolenia z obsługi urządzeń.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest zadowolenie naszych klientów, dlatego oferowane przez nas urządzenia pochodzą od czołowych producentów oraz posiadają Świadectwa Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.

Kupując u nas, zyskujesz nie tylko tanią kasę fiskalną, ale również pełne wsparcie naszego doświadczonego zespołu. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych i doświadczonych pracowników, dlatego wybierając nas otrzymują Państwo również profesjonalną obsługę serwisową, pomoc w zakresie naprawy, przeglądów okresowych i pełen pakiet szkoleń z obsługi urządzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i pomagamy mu dobrać rozwiązanie, które będzie dla niego najbardziej korzystne.

POLKAS to firma istniejąca na rynku od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu wypracowaliśmy sobie na rynku ugruntowaną pozycję.

Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i kup najtańszą kasę fiskalną, która podniesie standard Twojego sklepu. Szczegółowe informacje o naszej ofercie oraz innych urządzeniach fiskalnych znajdą Państwo kontaktując się z nami pod numerem 12 634 05 44 lub odwiedzając nasz sklep stacjonarny w Krakowie przy ulicy ul. Pasternik 94