Drukarki fiskalne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Drukarki Fiskalne – Niezbędne Urządzenia dla Twojej Firmy

Drukarki fiskalne to urządzenia przeznaczone do pracy w komputerowych systemach sprzedaży. W odróżnieniu od kas fiskalnych drukarki fiskalne nie mogą pracować jako samodzielne urządzenia, ich zadanie polega głównie na rejestracji i wydruku paragonu fiskalnego dzięki współpracy z dowolnym oprogramowaniem sklepowo-magazynowym.

Nasza firma posiada w swojej ofercie najbardziej popularne i niezawodne drukarki fiskalne czołowych producentów tj. Novitus, Posnet, Elzab posiadające Świadectwa Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.

Bogaty Wybór dla Każdej Branży

Bogaty wybór różnego rodzaju drukarek fiskalnych począwszy od urządzeń niewielkich rozmiarów poprzez drukarki o zaawansowanej technologii konstrukcji posiadające moduł kopii elektronicznej jak również drukarki fiskalne dedykowane poszczególnych branżom tj. drukarki apteczne, sprawi iż bez problemu znajdą Państwo urządzenia odpowiednie dla swoich potrzeb.

Profesjonalna Obsługa i Serwis Drukarek Fiskalnych w Krakowie

W naszym centrum serwisowym w Krakowie, przy ulicy Pasternik 94 (mapa), oferujemy kompleksową opiekę serwisową dla drukarek fiskalnych. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy są gotowi służyć pomocą w każdej sytuacji – od naprawy, poprzez przeglądy okresowe, aż po szkolenia z obsługi urządzeń fiskalnych. Dzięki naszej lokalizacji jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich firm z regionu.

Skontaktuj się z Nami

Jeśli potrzebują Państwo szczegółowej oferty lub dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa firmy, zadzwoń do nas – tel. 12 634 05 44. Dla naszych klientów z Krakowa i okolic zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.