Multivac

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Założona w 1961 roku firma MULTIVAC na przestrzeni lat stała się światowym liderem w dziedzinie pakowania i kompleksowych rozwiązań dla branży spożywczej, medycznej i szerokiego spektrum produktów przemysłowych. MULTIVAC oferuje swoim klientom szeroki zakres maszyn, od jednokomorowych do zintegrowanych linii produkcyjnych, zarówno firmom zajmującym się produkcją na rynek lokalny jak i działającym na skalę globalną. Firma MULTIVAC zatrudnia aktualnie 3400 pracowników w 60 oddziałach z czego 1500 osób to serwisanci i przedstawiciele handlowi.

Pakowarki próżniowe marki MULTIVAC to urządzenia produkcji niemieckiej doskonale sprawdzające się zarówno w branży spożywczej, w gastronomii, zakładach produkcyjnych jak i przetwórczych. Są to maszyny komorowe które zapakują szybko i elastycznie szeroką gamę produktów w tym artykuły spożywcze, artykuły przemysłowe i konsumpcyjne oraz produkty medyczne i farmaceutyczne. Umożliwiają one wytwarzanie opakowań próżniowych, opakowań w woreczkach do obkurczania i opakowań MAP. Przy tym program maszyn Multivac obejmuje całe spektrum wielkości opakowań, wydajności pakowania i wyposażenia, w ofercie znajdują się: kompaktowe modele stołowe, szafkowe, maszyny dwukomorowe, automatyczne maszyny taśmowe i kompletne linie pakowania z obkurczaniem.

Dzięki korpusowi ze stali szlachetnej maszyny stołowe i szafkowe MULTIVAC są szczególnie trwałe i wytrzymałe i są przewidziane do profesjonalnej pracy ciągłej. Precyzyjne sterowanie mikroprocesorowe z programowaniem przebiegów automatycznych daje najprostszy rodzaj obsługi realizowanej naciśnięciem przycisku. System zgrzewania zapewnia uzyskiwanie doskonałych wyników zgrzewania przy stosowaniu wszystkich możliwych zgrzewalnych woreczków. Zarówno podczas konstruowania jak i przy wyborze materiałów zwrócono szczególną uwagę na optymalną możliwość mycia i higienę. Wszystkie maszyny mogą opcjonalnie zostać wyposażone w urządzenie do gazowania ochronnego (MAP) i szerokie spektrum dodatkowego osprzętu.

Maszyny stołowe MULTIVAC są idealnym rozwiązaniem problemów pakowania dla sklepów mięsnych, restauracji, hoteli, sprzedaży bezpośredniej, małych sklepów, szpitali i zaopatrzenia instytucji jak również są odpowiednie dla szerokiego spektrum produktów konsumpcyjnych i medycznych. Są one proste w obsłudze i dzięki swoim kompaktowym wymiarom mogą być wszędzie zastosowane. Pokrywa komory umożliwia swobodny widok na przebieg procesu pakowania i upraszcza obsługę także dla niewprawnego personelu. Wszystkie maszyny stołowe można, także i później, wyposażyć w osprzęt do pakowania w atmosferze gazów ochronnych i w podstawę jezdną (mobilną).

Urządzenia stołowe występują w 2 dedykowanych seriach: Baseline oraz Profesional.