Skip to main content

Wierzymy w wolność wyboru
i partnerskie relacje

Dla naszych Klientów zawsze jesteśmy partnerem, który buduje bliskie relacje, by lepiej zaspakajać potrzeby.

W minutę i jedenaście sekund o tym, kim jesteśmy i co robimy.

O nas

Firma POLKAS działa na rynku od 2004 roku. Już w momencie powstania, nasza kadra posiadała ponad 10-letnie doświadczenie we wspieraniu firm w obszarze systemów fiskalnych i w doradztwie biznesowym. 80% składu początkowego stanowi jeden z jej filarów aż do dziś, zapewniając kontynuację wartości oraz stabilny transfer wiedzy.

Coraz większe projekty oraz rosnące oczekiwania klientów zaowocowały w 2010 roku powstaniem zespołu informatycznego, który od tego czasu nieprzerwanie zapewnia kompleksowe rozwiązania dla firm, powiększając się odpowiednio wraz z liczbą obsługiwanych podmiotów.

Co oferujemy

W zakresie systemów informatycznych POLKAS oferuje niespotykany na rynku model autoryzowanej współpracy z aż trzema producentami systemów ERP, co daje Klientom gwarancję doboru najlepiej dopasowanych rozwiązań. Dodatkowo wspierane są one naszymi autorskimi aplikacjami, zbudowanymi po to, aby łączyć w jedną całość oprogramowanie pochodzące od różnych producentów. Umożliwia to korzystanie z danych zgromadzonych w bazach, a także tworzenie raportów, czy też dokonywanie analiz biznesowych. Kompleksowość usług dopełnia pełne wsparcie informatyczne, począwszy od budowy sieci strukturalnych i systemów serwerowych, a kończąc na codziennej odpowiedzialności za bezawaryjną pracę całej struktury IT w firmie.

W dziedzinie systemów obsługi fiskalnej POLKAS współpracuje nie tylko z szeroką gamą producentów oprogramowania, ale także i sprzętu. Usprawnia i automatyzuje procesy sprzedaży detalicznej i magazynowania.
Wszystko to wsparte jest przez niezawodne urządzenia – kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, inwentaryzatory oraz szeroki wachlarz sprzętu dedykowanego sprzedaży i procesom logistycznym.

Co nas wyróżnia

  • Zespół z 20-letnim doświadczeniem wsparcia procesów sprzedażowych.
  • Ponad 6000 zadowolonych klientów w różnych obszarach działalności biznesowej.
  • Profesjonalny i szybki serwis.
  • Rozwiązania ukierunkowane na niezawodność.
  • Praktyka w dobieraniu najlepszych rozwiązań.
  • Kompleksowa oferta.

Dzięki wielowymiarowości działań, obecnie POLKAS stanowi unikalne połączenie opieki serwisowej i doradztwa biznesowego – w zakresie systemów informatycznych i oprogramowania dla firm, z kompetentnym doradztwem i serwisem systemów obsługi fiskalnej oraz magazynowej. Wyróżnikiem firmy jest szeroka dywersyfikacja stosowanych rozwiązań na każdym z obszarów jej działalności, pozwalająca odpowiednio dopasować je do potrzeb użytkownika.

Jak działamy

1

Krok. Poznajemy Twoją Firmę

Jest to bardzo ważny krok. Na tym etapie poznajemy specyfikę Twojej firmy. Wiedza ta pozwoli nam dobrać optymalne urządzenia i oprogramowanie dla Ciebie.
2

Krok. Dobieramy optymalne rozwiązanie

Poznaliśmy właśnie Twoją firmę, wiemy czy jest to sklep, firma produkcyjna czy apteka. Poznaliśmy także jej specyfikę i strukturę organizacyjną. Dzięki temu dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie pod względem cenowo-technicznym.
3

Krok. Dostarczamy, instalujemy, szkolimy

Nasz wykwalifikowany serwis dostarczy, zainstaluje, a następnie przeszkoli Twój personel z obsługi sprzętu oraz oprogramowania wdrożonego w Twojej firmie.

Szukasz wsparcia IT lub odpowiedniego
oprogramowania dla swojej firmy?

Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie spośród dostępnych na rynku.

Zapraszamy do kontaktu:

12 634 05 44 /  668 136 691