Skip to main content

Poruszając tematykę wyboru firmy wdrożeniowej nie sposób zapomnieć o tym, że jest ich wiele w całej Polsce. Część z nich działa jedynie na rynkach lokalnych, część swoim zasięgiem obejmuje cały kraj.

Na początku poszukiwań w sposób naturalny skupiamy się na najbliższych sobie terenach, wpisując w wyszukiwarkę „kadry i płace Wrocław”, „oprogramowanie Katowice” czy „programy dla firm Warszawa”. W wyszukiwarki Autoryzowanych Partnerów na stronach producentów często wymagają określenia miasta czy regionu, z którego firma ma pochodzić. I tak wpisując „Kraków” na stronie Comarch, otrzymujemy listę firm (CDN-Partner, Alpol, Boss-Comuters, Polkas etc.), które mają swoje siedziby w Krakowie. Główną motywacją takiego działania jest obawa o czas reakcji czy zapewnienie szybkiego przyjazdu technika w razie problemów. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku obsługi serwisowej programu większość ewentualnych problemów czy zleceń da się wykonać zdalnie. Podobnie ma się sprawa z wdrożeniem oprogramowania – spora część pracy może odbyć się dzięki zdalnemu połączeniu.

Dlatego nie zawsze warto ograniczać wybór firmy wdrożeniowej do najbliższych okolic, może się bowiem okazać, że najlepszego Partnera w zakresie oprogramowania znajdzie się kilkaset kilometrów od siedziby firmy. Polkas nie boi się odległości – współpracujemy z firmami na terenie całej Polski. Zapraszamy zatem wszystkich Państwa, czy to z Gdyni, Warszawy czy Lublina do kontaktu z naszymi doradcami – 12 634 05 44 i erp@polkas.pl!