Skip to main content

IV edycja konkursu Konkursu „Liderzy IT” zakończyła się kilka dni temu. Jego celem jest wyłonienie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług technologicznych związanych z branżą IT. Zgłoszenia przyjmowano w osiemnastu kategoriach. W pierwszym etapie głosy oddawali użytkownicy  zgłoszonych do konkursu rozwiązań oraz internauci. Do drugiego etapu przechodziły trzy produkty lub usługi, które uzyskały największą ilość głosów. Spośród nich Liderów wyłoniły obrady i głosowanie kapituły konkursu.

 

POLKAS z radością informuje, że tytuł Lidera IT 2017 w kategorii ERP TRENDS otrzymała firma Soneta, producent oprogramowania enova365. Powtórzyła tym samym wynik z poprzedniego roku oraz utrzymała prowadzenie w kategorii ERP. Wynik ten udowadnia, że oprogramowanie enova365 to rozwiązanie innowacyjne, nowoczesne, godne zaufania, a przede wszystkim doceniane zarówno przez użytkowników, jak i przez specjalistów IT.

 

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się podczas Gali IT Future Awards. Firmie Soneta serdecznie gratulujemy, a wszystkich z Państwa zainteresowanych rozwiązaniami tego producenta, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami – 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl.