Skip to main content
Aktualności

Zmiana cennika programu Comarch ERP Optima.

By 25 września 2017No Comments

Informacja ta powinna zainteresować zarówno firmy planujące zakup programu Comarch ERP Optima, jak również tych, którzy już z niego korzystają. Tylko do końca września obowiązuje bowiem obecny cennik licencji tego oprogramowania. Od 1 października wchodzą w życie nowe, nieco wyższe niestety ceny.

Podwyżka dotyczyć będzie zakupu nowych licencji, ale wpłynie także na ceny odnowienia gwarancji, gdyż koszt upgradu obliczany jest wedle cen obowiązujących w momencie jego zakupu.

Radzimy więc zrobić inwentaryzację Państwa licencji i jeżeli nosicie się Państwo z zamiarem zakupienia jakiegoś modułu, kupicie go jeszcze we wrześniu, w niższej cenie, gdyż od października będzie drożej. Również upgrade można zakupić wcześniej, z tym że do momentu jego wygaśnięcia musi być krócej niż miesiąc.

Zmiana cennika nie odnosi się tylko do stacjonarnej wersji Optimy, odczują ją również użytkownicy Optimy w modelu usługowym, jednak tutaj podwyżka będzie łagodniejsza, gdyż ceny wzrosną o około 10% (w modelu stacjonarnym będzie to około 17%).

Jeżeli potrzebujecie Państwo szerszych informacji lub też kalkulacji porównawczej cen konkretnych licencji teraz i w październiku, zapraszamy do kontaktu, przedstawimy wycenę oraz podpowiemy jak zrobić, aby wyszło dla Państwa korzystniej.