Skip to main content

Firma Posnet Polska S.A. oraz firma Intel podpisały list intencyjny o współpracy w zakresie rozwoju nowych innowacyjnych technologii dla handlu.

Pierwszym efektem tej współpracy przedstawionej na prezentacji z udziałem dziennikarzy jest nowatorski terminal fiskalny Posnet Thermal HD, łączący w sobie drukarkę fiskalną oraz wydajny komputer PC i odtwarzacz cyfrowej reklamy.

Nowy produkt powstał dzięki połączeniu technologii firmy Intel oraz doświadczenia firmy Posnet w zakresie rozwiązań fiskalnych. Zaprezentowana nowa koncepcja urządzeń dla systemów sprzedaży integruje sprawdzone rozwiązania obu spółek – drukarkę fiskalną Posnet Thermal HD oraz komputer mini PC Intela. Dokładniej polega ona na połączeniu w ramach jednej obudowy obydwu urządzeń. Rozwiązanie to gwarantuje oszczędność miejsca, bezpieczeństwo i szerokie spektrum zastosowań w punktach sprzedaży. Dodatkowo otwiera nowe możliwości biznesowe, pozwalając np. na wyświetlanie i zarządzanie reklamą w formie cyfrowej (digital signage). Urządzenia te stanowią istotny postęp w rozwoju stanowisk kasowych, które zyskają na funkcjonalności, ergonomii i bezpieczeństwie.

Urządzenia te już w najbliższym czasie pojawią się na rynku, a co za tym idzie także w ofercie firmy Polkas. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.