Skip to main content

Z uwagi na bardzo często nowelizacje ustaw, zmiany w prawie oraz konieczność dostosowania naszych krajowych regulacji do norm Unii Europejskiej (tak było np. z RODO) ważne jest dbanie o regularne instalowanie nowych wersji używanego systemu ERP. Jego producenci mają bowiem obowiązek ciągłego dostosowywania swoich programów do zmian prawnych. Mają do nich dostęp wszyscy użytkownicy posiadający oprogramowanie na gwarancji.

Wśród krajowych producentów ERP w kwestii szybkości reakcji na zmiany na czoło wysuwa się Soneta. Producent enovy365 opublikował właśnie harmonogram wydań nowych wersji, jakie ukażą się w bieżącym 2019 roku:

  • wersja 15.3 ukaże się 15 lutego.

  • wersja 15.4 ukaże się 24 kwietnia.

  • wersja 15.5 ukaże się 25 czerwca.

  • wersja 16.0 ukaże się 25 października.

  • wersja 16.1 ukaże się 13 grudnia.

Oprócz zmian funkcjonalnych, dostępnych w ramach aktualizacji Soneta na bieżąco dostosowuje enovę do sugestii firm partnerskich i klientów. Od 11 marca 2019 roku dostępne będą nowe przedziały w Pulpitach Pracownika, Pulpitach Kontrahenta oraz Workflow. Będą to przedziały „do 100” oraz „do 500” użytkowników Pulpitów. Oprócz tego w tym dniu opublikowany zostanie nowy cennik licencji enovy, uwzględniający e-Sprawozdania.

Szczegółowe informacje na temat zmian dostępne są u naszych specjalistów pod adresem e-mail: erp@polkas.pl oraz numerem: 634 05 44, kierunkowy 12, wewnętrzny 1.