Skip to main content

Wśród informacji od firmy Soneta, producenta systemu enova365, pojawiło się to, na co czeka duża część użytkowników programu w obszarze – e-Sprawozdania finansowe.

Według deklaracji producenta funkcjonalność ta zostanie udostępniona już w najnowszej wersji systemu 15.3, która na dniach ujrzy światło dzienne. Co więcej, w przeciwieństwie do rozwiązań części innych producentów systemów ERP, e-Sprawozdania nie będą osobnym, dodatkowo płatnym modułem czy aplikacją! Możliwość sporządzania i generowania elektronicznych sprawozdań finansowych będzie dostępna jako rozszerzenie funkcjonalności modułu księgowego.

Drugą, także istotną dla użytkowników systemu enova365 wiadomością, jest planowana zmiana cen wybranych modułów. Podwyżka obejmie moduły Kadry i Płace, Księga Handlowa, Księga Podatkowa i CRM. Wszystkich planujących zakup tych modułów zachęcamy więc do przyspieszenia trybu decyzyjnego i zamówienia licencji jeszcze w tym miesiącu – w tym celu prosimy o kontakt z Działem Handlowym POLKAS: 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl.