Skip to main content

Program ERP dla nowej firmyRozpoczęcie działalności gospodarczej oprócz wielu spraw formalnych wiąże się dodatkowo z wydatkami. Z tego powodu część przedsiębiorców w pierwszym etapie działalności rezygnuje z zakupu i wdrożenia niezbędnego przecież oprogramowania. Biorąc pod uwagę zmieniające się uwarunkowania prawne, takie jak chociażby wprowadzenie obowiązku wysyłania JPK, posiadanie programu staje się powoli nie luksusem, a koniecznością.

Wiodący producenci systemów zintegrowanych, wśród których warto wymienić takie firmy, jak Comarch i Soneta, wyszli na szczęście młodym przedsiębiorcom naprzeciw i wprowadzi możliwość zakupu programów Comarch ERP Optima czy enova365 na preferencyjnych warunkach.

W przypadku systemu enova365 dostępnych jest do wyboru kilka pakietów:

  • Pakiet Nowa Firma,
  • Pakiet Nowa Firma Plus,
  • Pakiet Nowa Firma Pro,
  • Pakiet Nowa Firma Multi.

Poszczególne pakiety różnią się między sobą modułami, jakie wchodzą w ich skład, a cena Pakietu jest znacząco niższa niż sumaryczna wartość licencji. Bardzo podobnie skonstruowana jest oferta firmy Comarch w zakresie programu Comarch ERP Optima.

Z oferty tej skorzystać można tylko w ciągu 1 roku od momentu powstania firmy. Biorąc pod uwagę atrakcyjność cen pakietów producenci wprowadzili dodatkowe obostrzenia polegające na tym, że można kupić tylko jeden egzemplarz pakietu promocyjnego (po jednym stanowisku każdego wchodzącego w skład pakietu modułu), a rabat z tytułu pakietu obowiązuje jedynie przy pierwszym zakupie enovy i Optimy. Jeżeli więc potrzebna jest większa ilość równoczesnych dostępów do którychś modułów, drugie i każde kolejne stanowiska należy zakupić już wedle cen cennikowych.

Zapewniamy, że specjaliści POLKAS pomogą Państwu przy wyborze adekwatnego do potrzeb pakietu. Zapraszamy!