Skip to main content

MS SQL server logoWdrożenie systemu klasy ERP już dawno przestało sprowadzać się do zakupu licencji i zainstalowania oprogramowania. Dziś to zdecydowanie dłuższy i bardziej złożony proces wymagający zaangażowania fachowców z różnych dziedzin.

Firma POLKAS oferuje Państwu kompleksowe usługi. Do Państwa dyspozycji oddajemy wdrożeniowców i programistów, ale również specjalistów od sieci, serwerów, archiwizacji i baz danych. Jeżeli chodzi o te ostatnie to najpowszechniej stosowanymi są bazy danych Microsoft SQL Server.

Baza Microsoft SQL Server dedykowana do współpracy z jednym konkretnym systemem to tak zwana wersja Runtime. SQL w wersji Full Use jest droższy, ale ma ograniczeń dotyczących ilości zainstalowanych aplikacji. SQL w wersji Express jest darmowy, ale ma ograniczenia dotyczące wielkości bazy danych, ilości użytkowników oraz wykorzystywanych rdzeni procesora.

W firmie POLKAS możecie już Państwo zamówić najnowszą wersję SQL w wersji 2016 r. W odróżnieniu od 2014 r. nie została ona już wyposażona w Microsoft SQL Server BI, natomiast wersja Standard obsługuje aż do 24 rdzeni procesora.

Celem uzyskania bliższych informacji zachęcamy do przesłania zapytania na adres erp@polkas.pl lub o telefon pod numer 12 634 05 44.