Skip to main content

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy własny zespół programistów. Jest to niewątpliwa przewaga firmy POLKAS nad konkurencją, ponieważ wszelkie prace polegające na pisaniu nowych funkcjonalności, dodatków czy integracji realizujemy własnymi siłami, nie musimy posiłkować się firmami zewnętrznymi. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad realizacją danego zamówienia, a oprócz tego nasza samowystarczalność w tym zakresie przekłada się na terminy realizacji oraz oczywiście na ceny!

W ostatnim czasie nasi programiści napisali nowy dodatek do systemu enova365. Dodatek ten po zalogowaniu się operatora automatycznie importuje kursy walut za ostatni miesiąc z NBP do enova365. Nie jest przy tym wymagana żadna akcja ze strony użytkownika programu. Informacja o pobranych kursach pojawia się w logu enova365. W przypadku problemów, np. z dostępem do Internetu informacja również zapisywana jest w logu.

Ten oraz inne nasze dodatki są uniwersalne, to znaczy mogą współpracować z każdym z wdrażanych przez nas systemów ERP, czyli również z Comarch ERP Optimą, Comarch ERP XLem czy z Symfonią oraz Symfonią ERP.

Inne nasze cieszące się dużą popularnością dodatki to między innymi:

  • Polkas.ImportJPK,

  • Polkas.Windykacja,

  • Polkas.e-Pasek,

  • Polkas.EDI_Kamsoft,

  • Polkas.Export_epp,

  • Polkas.ImportUBER,

  • Integratory ERP – e-commerce (systemów ERP z PrestaShop, Sote, Shoper, Magento czy BaseLinkerem).

To oczywiście tylko kilka przykładowych realizacji. W naszej ofercie znajduje się dużo więcej aplikacji i konektorów, w tym oczywiście łączniki między Optimą, ERP XLem, Altum, enovą i Symfonią, w różnych konfiguracjach i zakresach importów. Jeżeli potrzebujecie Państwo jakiegoś dodatku, sugerujemy kontakt mailowy lub telefoniczny, być może mamy już taki gotowy!