Skip to main content

W poniedziałek 11 marca wzrosną ceny niektórych licencji programu enova365. W związku z tym wszystkich myślących o rozszerzeniu posiadanej instalacji lub kupnie nowego programu zachęcamy do składania zamówień do końca bieżącego tygodnia, czyli do piątku 8 marca.

Podwyżka podyktowana jest tym, że w ramach licencji dostępne będą e-Sprawozdania. Soneta nie przewiduje wypuszczenia osobnego modułu e-Sprawozdań, będzie to funkcjonalność zaszyta gdzie indziej. Nowe ceny dotyczyć będą wszystkich wersji oprogramowania: standard, multi, ASP oraz Azure. Obejmą oczywiście nie tylko zakup nowych licencji, ale również aktualizacje modułów Księga Handlowa, Kadry i Płace, Księga Podatkowa oraz CRM.

Najpopularniejszy sposób dystrybucji programu to wciąż wersja standard. Nowe ceny kształtują się następująco:

  • enova365 CRM wersja srebrna – 402 PLN netto.

  • enova365 CRM wersja złota – 917 PLN netto.

  • enova365 Księga Handlowa wersja Biuro Rachunkowe wersja złota – 3 012 PLN netto.

  • enova365 Księga Podatkowa Przychodów i Rozchodów wersja srebrna – 473 PLN netto.

  • enova365 Kadry Płace wersja srebrna – 1 355 PLN netto.

  • enova365 Kadry Płace wersja złota – 3 350 PLN netto.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani cenami innych wersji lub chcecie złożyć zamówienie, prosimy o kontakt na adres erp@polkas.pl lub telefon 012 634 05 44.

Przy zakupie dowolnego modułu spośród wyżej wymienionych na hasło „nowe ceny od 11 marca” proponujemy jedną godzinę szkolenia w siedzibie firmy POLKAS gratis!!!