Skip to main content

Program Comarch ERP Optima wyposażony został w potężne narzędzie analityczne w postaci modułu Analizy Business Intelligence. Biorąc pod uwagę to, że jest to jeden z modułów Optimy, buduje on raporty i analizy na podstawie zgromadzonych w tym systemie danych, nie ma potrzeby nigdzie ich przepisywać (np. do arkusza Excel), ani nigdzie zasysać (np. do zewnętrznego narzędzia BI).

Business Intelligence powala na dostęp do aktualnych danych i zestawień w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybkie podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Narzędzie pozwala na budowanie własnych raportów, a oprócz tego wyposażone jest w około 100 już gotowych. Raz zdefiniowane raporty można zapamiętać i wykorzystywać wielokrotnie, program daje też możliwość takiej konfiguracji, aby wybrane analizy były automatycznie, np. raz dziennie wysyłane na wybrane adresy mailowe. Dla osób przyzwyczajonych do Excela raporty mogą wyświetlać się w firmie cyfr w tabelach, z kolei dla wzrokowców możliwa jest prezentacja różnorakich wykresów – słupowych, kołowych czy liniowych.

Tych z Państwa, którzy nie poznali jeszcze możliwości Analiz BI Optimy zachęcamy do jak najszybszego obejrzenia tego modułu i zakupu, ponieważ od 1 sierpnia ceny pójdą nieznacznie w górę. Moduł Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence do obsługi jednej firmy kosztował będzie 1 399 PLN netto, a wersja wielofirmowa dla podmiotów powiązanych 2 499 PLN netto. Nie zmieniają się ceny tej licencji w wersji z Plusem, dla biur rachunkowych oraz w wersji usługowej.

Jesteście Państwo zainteresowani Analizami BI do Optimy?

Nie jesteście pewni w czym i jak ten moduł może pomóc?

A może macie go już zakupionego, ale nie wiecie jak z niego korzystać?

Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi twierdząco, serdecznie zapraszamy, nasz numer telefonu 12 634 05 44 oraz adres mailowy erp@polkas.pl są do Państwa dyspozycji.