Skip to main content

Marzec 2014 r. to kolejny miesiąc interesujących i korzystnych promocji cenowych przygotowanych przez firmę Soneta – producenta nowoczesnego systemu do zarządzania klasy ERP – enova. Z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi Klienci, nie mający wcześniej do czynienia z systemem enova, jak też aktualni użytkownicy systemu.

1. Propozycja dla klientów posiadających moduły systemu enova.
Klienci korzystający z systemu enova, zarejestrowani w firmie Soneta do 28.02.2014 r., mają możliwość zakupu pierwszego stanowiska modułu, którego do tej pory firma nie użytkowała, ze zniżką w wysokości 17%!

2. Propozycja dla nowych Klientów, nie korzystających do tej pory z żadnego modułu systemu enova.
Nowi Klienci, rezygnujący z dotychczasowego oprogramowania w technologii Windows lub DOS,  mają możliwość zakupu modułów systemu enova z wysokim upustem. Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie faktur zakupu lub certyfikatów poświadczających nabycie wcześniej używanego oprogramowania, natomiast wysokość przyznanego rabatu uzgadniana jest w zależności od rodzaju oprogramowania, z którego rezygnuje Klient.

3. Propozycja, z której mogą skorzystać zarówno aktualni Klienci jak też Klienci nowi, nie korzystający do tej pory z żadnych modułów systemu enova.
Wszyscy Klienci mają możliwość zakupienia w marcu 2014 r. nowych modułów enova365 – enova365 Handel oraz enova365 Kadry Płace – ze zniżką 17 %!

Zapraszamy do skorzystania z powyższych propozycji, jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji, prezentacji czy też porady w zakresie systemu enova – pozostajemy do Państwa dyspozycji.