Skip to main content

W pierwszy piątek marca wystartowała nowa edycja konkursu „Księgowi Przyszłości”. Grupą docelową są tutaj (jak sama nazwa wskazuje) księgowi, ale nie tylko! Warunkiem uczestnictwa jest zebranie trzyosobowej grupy uczestników, a następnie wypełnienie testu on-line. Oprócz księgowych zawodowych w konkursie wziąć udział mogą również studenci, słuchacze kierunków o profilach ekonomia, finanse oraz rachunkowość. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, finał konkursu będzie miał miejsce 10 czerwca w Warszawie. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Jednym z organizatorów konkursu jest firma Soneta, będąca autorem systemu enova. Program ten bardzo dobrze znany jest księgowym w Polsce jako doskonałe narzędzie do pracy w biurze rachunkowym. Świetnie sprawdza się zarówno w pełnej księgowości, jak i przy książce przychodów i rozchodów. Dodatkowo nasza firma opracowała szereg dodatków do systemu enova, które mają na celu przyspieszenie pracy biura, a także wyeliminowanie błędów ludzkich.

Nasze dodatki działają także z innymi popularnymi programami księgowymi, takimi jak Comarch Optima, Comarch Klasyka czy Symfonia.

Nasi specjaliści polecą Państwu optymalne oprogramowanie, a także zaproponują szereg usprawnień i udogodnień, jakich nie ma w standardzie, a które podnoszą ergonomię pracy.