Skip to main content

W dobie rosnącej konkurencji na rynku firm informatycznych każdy atut może zaważyć za wyborem tej, a nie innej firmy. Za wyborem naszej firmy oprócz trudno mierzalnych argumentów jak fachowość, szybkość, elastyczność, uczciwość przemawiają dwa niesłychanie ważne atuty:

  • jesteśmy partnerem trzech wiodących na polskim rynku producentów oprogramowania, firm Comarch, Sage i Soneta. Nie jesteśmy związani z jednym, „jedynym słusznym” producentem, dzięki czemu dopasowujemy rozwiązanie do klienta, a nie odwrotnie,
  • PolKas gwarantuje Państwu kompleksowość obsługi – począwszy od analizy potrzeb i doborze optymalnego rozwiązania i platformy sprzętowej, poprzez dostawy sprzętu i oprogramowania, instalację, konfigurację i migrację danych z poprzednio używanych systemów, a skończywszy na szkoleniach i opiece powdrożeniowej.

Nasze usługi doradcze i informatyczne obejmują nie tylko systemy ERP, ale również silniki bazy danych SQL oraz serwery i licencje serwerowe.

Dysponując zespołem wykwalifikowanych programistów zapewniamy również rozbudowę oprogramowania o nowe, niestandardowe funkcjonalności oraz integracje systemów różnych producentów.