Skip to main content

Bycie jednym z liderów rynku ERP wymusza ciągłe rozwijanie swojej oferty i proponowanie klientom rozwiązań idących z duchem czasu. Bez tego trudno byłoby utrzymać się w czołówce.

Firma Sage oferuje swoim klientom systemy takie jak Symfonia i Forte, a oprócz tego uzupełnieniem oferty warszawskiego producenta IT jest system Sage ERP X3, dedykowanych dla średnich i dużych firm, bardzo często wielooddziałowych.

Od pewnego czasu testowana jest chmurowa wersja tego oprogramowania nazwana Sage ERP X3 online, wyposażona w zupełnie nowy interfejs HTML5. Wersja ta testowana jest przez użytkowników z Ameryki Północnej. Po pozytywnym przejściu etapu testowego system w tej wersji stopniowo włączany będzie do oferty Sage również w innych krajach i na innych kontynentach. Światowa ekspansja Sage ERP X3 online ma rozpocząć się już we wrześniu tego roku.

Program zintegrowany jest z oprogramowaniem Microsoft Office, wyposażony jest w polską wersję językową oraz jest w pełni zgodny z polskim ustawodawstwem.

Jest to zintegrowane oprogramowanie klasy ERP obsługujące wszystkie obszary działania firmy, natomiast głównymi obszarami jego zastosowania są:

  • logistyka,
  • dystrybucja,
  • produkcja.