Skip to main content

W dzisiejszych czasach klient robiąc w sklepie zakupy wymaga od sprzedawcy dużo więcej niż tylko szerokiej oferty produktów i możliwości ich zakupu. Dziś liczą się także wartości które trudno zmierzyć. Klienci poszukują promocji cenowych, ilościowych, chcą korzystać z programów rabatowych, chcą aby produkt który kupują w pełni spełnił ich oczekiwania. Często klienci chcą sami odważyć ilość towaru który kupują, chce również mieć możliwość łatwego i szybkiego znalezienia produktów które najczęściej kupują, ważną rzeczą bywa również możliwość przetworzenia go na miejscu w sklepie.

Aby sprzedawcy mogli nadążyć za oczekiwaniami klientow powinni korzystać z systemów sprzedażowych. Nowoczesny program sprzedażowy PC-MARKET 7, który firma Polkas proponuje takim sprzedawcom to odpowiedź na te problemy. Posiadanie tego programu pozwala w pełni sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, ponadto jest on dla sprzedawcy narzędziem które daje nowe możliwości. Pozwala między innymi na: Współpracę z urządzeniami peryferyjnymi(drukarki, wagi, sprawdzarki cen, …), Szybką modyfikację cen produktów, Szybkie odnalezienie najlepiej i najgorzej sprzedających się towarów, Szybkie wydrukowanie etykiet na półki i towary, Korzystanie z programów lojalnościowych, Obsługę zamówień i magazynu produktów, Robienie analiz i raportów sprzedażowych, itp.

To wszystko sprawia że biznes sprzedawcy może rozwijać się dynamicznie, co w perspektywie czasu pozwoli zachęcić klientów do częstszych i wygodnych zakupów w danym sklepie.