Skip to main content

Firma Elzab zapowiada wprowadzenie do sprzedaży nowoczesne kasy fiskalnej ELZAB Sigma. Urządzenie zostało zaprojektowane z dbałością o detale, posiadający zintegrowany ekran dotykowy który zapewnia wygodną sprzedaż. Urządzenie posiada szybki mechanizm drukującym, szybkość wydruku nawet do 190 mm/sek, solidna konstrukcja oraz nie wielkie rozmiary nadają się doskonale do sklepów branżowych gdzie jedną z istotnych warunków jest ograniczenie miejsca.

Z pewnością nie jest to kolejna kasa z istniejących już segmentu urządzeń fiskalnych, ponieważ kasa ELZAB Sigma składa się z części fiskalnej drukarki, oprogramowania komputerowym oraz programu sprzedażowego.

Podwójny interfejs: tradycyjna dwudziestoprzyciskowa klawiatura oraz ekran dotykowy, który pozwala programowania wirtualnych przycisków szybkiej sprzedaży jak również wyświetla pełne informację o produktach.

Wejścia LAN, PC RJ45, 3 wejścia USB, podpięcie wagi, szuflady, wyświetlacz zewnętrznego RJ12.

Mechanizm drukujący z obcinaczem papieru, szybkość wydruku 190 mm/sek., szerokość papieru 57mm oraz długość 80 metrów. Ilość grup towarowych 99, w buforze pozycji paragonu 500 tyś oraz długość w nazwie towaru do 48 znaków.

Wkrótce w sprzedaży!!!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Wieloletnie doświadczenie pozwala przygotować dla Państwa najlepsze rozwiązania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem 12 634 05 44 oraz pod adresem mailowym info@polkas.pl

Zapraszamy także do naszej siedziby na ul. Pasternik 94, Kraków 31-354