Skip to main content

Producent oprogramowania enova365, firma Soneta znana jest z tego, że przykłada bardzo dużą wagę do zgodności swojego oprogramowania z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Biorąc pod uwagę dynamikę zmian, jaka nastąpiła na przełomie 2017 i 2018 roku (między innymi zmiany w PITach, split payment, RODO czy e-składka do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych), bez wiedzy eksperckiej i dedykowanego zespołu trudno byłoby na czas dostosować program tak, aby prawidłowo działał wedle nowych regulacji.

Owa stała dbałość o dostosowanie systemu enova365 do ustawodawstwa jest jednym z wyróżników Sonety na rynku IT. Odzwierciedleniem takiego stanu rzeczy jest częsta obecność przedstawicieli tego krakowskiego producenta rozwiązań ERP w opiniotwórczych mediach. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Jadwigą Wojtas dla Rzeczpospolita TV, który znajdziecie Państwo pod adresem : http://www.rp.pl/

Drugim wartym zapoznania się materiałem jest debata o zmianach w przepisach, zrealizowana w studiu TVN, w której z ramienia Sonety udział wzięła Jadwiga Wojtas. 

POLKAS również przykłada dużą wagę do edukowania swoich klientów oraz potencjalnych klientów w zakresie nowych uwarunkowań prawnych. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, zapraszamy do kontaktu.