Skip to main content

Wakacje to czas sprzyjający podróżowaniu. Warto wówczas odciąć się od obowiązków służbowych i skupić na wypoczynku. Tyle teorii, ponieważ nie zawsze jest to możliwe i czasem trzeba „zajrzeć” do firmy, a konkretnie do systemu ERP. Jeden z najwygodniejszych sposobów zdalnego dostępu do firmowych danych opracowała firma Soneta w postaci enovy365 w wersji multi.

Wersja multi to klasyczna, desktopowa wersja programu, wzbogacona dodatkowo o interfejs umożliwiający obsługę systemu poprzez przeglądarkę internetową. Daje to możliwość połączenia się z firmą z każdego miejsca gdzie jest internet. Funkcja ta może być przydatna podczas wakacji, ale nie tylko, ponieważ przecież wszyscy stawiamy teraz na mobilność i elastyczność. Czasy pracy za biurkiem od 7.00 do 15.00 dobiegły już na szczęście końca!

Aby wypromować wśród klientów wersję multi Soneta ogłosiła obowiązującą do końca lipca promocję, dzięki której możliwy jest zakup nowych licencji w wersji multi w cenie oprogramowania standard. Z oferty tej skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci, dotyczy ona zakupu nowych modułów, a także kolejnych stanowisk posiadanych już licencji.

Podobnie jak w przypadku wielu wcześniej ogłaszanych ofert specjalnych, nie dotyczy ona chmury Azure ani wynajmu oprogramowania w modelu ASP, obejmuje natomiast wszystkie wersje funkcjonalne systemu, czyli platynową, złotą i srebrną.