Skip to main content

Klienci stojący przed potrzebą wdrożenia systemu ERP często zadają sobie pytania, które nam jako ekspertom wydają się oczywiste, jednak takimi nie są.

Jednym z nich jest to, czy dołożenie nowego modułu w systemie ERP wywraca system do góry nogami? Użytkownicy pracujący na systemach nie zintegrowanych, często używający różnych programów w różnych obszarach nie wyobrażają sobie bowiem, że do rozbudowania programu np. o magazyn, księgowość czy moduł CRM wystarczy jeden telefon do firmy POLKAS. Niczego nie trzeba od nowa konfigurować czy przeinstalowywać. Nie jest nawet potrzebna nasza wizyta na miejscu, ponieważ uruchomienia nowego modułu może dokonać w kilka sekund, w dodatku zdalnie!

Taka jest bowiem idea systemów klasy ERP – wszystkie one pracują na jednej, wspólnej bazie danych, z której korzystają wszyscy operatorzy, bez względu na to czy jest to magazynier, księgowa, prezes czy manager. To, do czego dany użytkownik ma dostęp, co mówiąc wprost „może zrobić” w systemie regulowane jest za pomocą mechanizmu uprawnień. W przypadku chęci uruchomienia obsługi kolejnego obszaru lub potrzeby zwiększenia ilości stanowisk (np. w przypadku zatrudnienia nowego pracownika) wystarczy telefon do nas na numer 012 634 05 44 lub przesłanie emaila na adres erp@polkas.pl. Wszystkim się zajmiemy i szybko i sprawie przeprowadzimy Państwa przez cały proces zakupu i instalacji programu na nowym komputerze. W razie potrzeby przygotujemy także ofertę na jego zakup, i to w kilku wariantach!

Serdecznie zapraszamy!!!