Skip to main content
AktualnościBez kategorii

Comarch ERP XT – zmiany w najnowszej wersji systemu

By 14 lutego 2017No Comments

L_Comarch_ERP-XTComarch ERP XT jest programem udostępnianym w technologii chmurowej pozwalający na korzystanie z systemu z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Dostęp do systemu wymaga jedynie odpowiedniej wersji przeglądarki internetowej i połączenia z siecią Internet. Jest systemem prostym i intuicyjnym, a także nie wymagającym prac instalacyjnych. Dedykowany jest głównie mikrofirmom, w których właściciel życzy sobie samodzielnie obsługiwać proces logistyczny, rozliczać się na podstawie księgi przychodów i rozchodów oraz przygotowywać wszelkie konieczne ewidencje.

Comarch ERP XT pozwala na wybranie jednego z czterech pakietów:

  • Faktury
  • Faktury + Księgowość
  • Faktury + Magazyn
  • Faktury + Magazyn + Księgowość

Firma Comarch SA, która od lat należy do grupy czołowych producentów systemów do zarządzania, od wielu lat dba o aktualność i zgodność tworzonych przez siebie systemów z aktualnymi wymogami prawa polskiego. W związku z tym regularnie i konsekwentnie aktualizuje produkowane przez siebie programy.

Na początku lutego 2017 r. firma udostępniła informacje o wprowadzeniu najnowszej wersji Comarch ERP XL. Kluczowe zmiany dotyczą wprowadzenia nowego schematu pliku JPK obowiązującego przedsiębiorców od 1 stycznia 2017 r., nowego wydruku rejestru VAT oraz limitu 15 000 zł dla transakcji gotówkowych.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym POLKAS w razie zainteresowania programem Comarch ERP XT.