Skip to main content

Dwie najistotniejsze wartości dodane, jakie niesie ze sobą wdrożenie oprogramowania klasy ERP w dzisiejszych czasach to dostęp do Analiz Business Intelligence oraz usprawnienie, uszczelnienie obiegu dokumentów, czyli tak zwany workflow.

Obydwie te funkcjonalności doskonale realizowane są przez oprogramowanie firmy Comarch: Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Kilka dni temu ukazała się nowa wersja Obiegu dokumentów – 2017.0.1.NE. Kluczową jej nowością jest dostosowanie do platformy iOS.

Dzięki wprowadzeniu tej nowości każdy użytkownik modułu Comarch ERP Obieg Dokumentów może wybrać sobie, na jakim urządzeniu / na jakim interfejsie najwygodniej i najlepiej mu się pracuje. Do wyboru ma trzy:

  • wersję tradycyjną, stacjonarną,
  • wersję na urządzenia mobilne (na platformach Android i iOS),
  • wersję webową, przeglądarkową.

Ta różnorodność jest szczególnie przydatna dla ludzi mobilnych, dużo podróżujących i potrzebujących dostępu do danych i dokumentów w różnych sytuacjach i miejscach – a takich użytkowników oprogramowania jest przecież coraz więcej.

Wśród innych nowości warto wymienić możliwość wyróżnienia kolorem poszczególnych etapów, na jakich może znajdować się dokument oraz nadania wybranym pracownikom praw do wyeksportowania zaznaczonych dokumentów, na przykład do pliku.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi nowościami w module Obieg dokumentów, a tych z Państwa którzy jeszcze go nie znają zapraszamy do kontaktu z nami i uzgodnienia terminu prezentacji. Na pewno warto go zobaczyć i przekonać się, ile dzięki niemu można zyskać!

Bez nazwy