Skip to main content

Praca na wielu bazach, niezbędne integracje z oprogramowaniem klientów, wielu równoczesnych operatorów czy praca zdalna, często na bazach klientów – to tylko niektóre z potrzeb, jakim sprostać musi oprogramowanie wdrażane w biurach rachunkowych. Jest to na tyle specyficzna branża, że jako jedyna doczekała się osobnej, własnej linii oprogramowania – wersji BR.

Zagadnienia związane z licencjonowaniem to tylko jeden z aspektów. Drugi, równie istotny to kwestie związane z wdrożeniem, optymalną konfiguracją oprogramowania. Czynności te wymagają od firmy wdrożeniowej dużego doświadczenia oraz wiedzy nie tylko informatycznej, ale również z zakresu pełnej i uproszczonej księgowości, kadr i płac, ewidencji środków trwałych etc.

Firma POLKAS oddaje do Państwa dyspozycji kadrę wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko zainstalują oprogramowanie w biurze rachunkowym, ale również pomogą w kwestiach merytorycznych, np. jak ustawić plan kont czy masowo wygenerować listy płac.

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie wdrożeń w biurach księgowych jest uzyskany po raz kolejny Certyfikat „Specjalista wdrożeń Comarch ERP Optima w biurach rachunkowych”. Tytuł ten uzyskało kilku naszych pracowników. Jako, że ścieżka certyfikacji przeprowadzona została przez firmę Comarch, to dotyczy on Optimy, jednak nasze kompetencje w tym zakresie rozciągają się też na inne systemy, takie jak enova365 czy Sage Symfonia.