Skip to main content

Od 1 stycznia 2014 roku wprowadzone zostają zmiany dotyczące podatku VAT.

Największa zmiana dotyczyć będzie ustalanie momentu powstania obowiązku podatkowego oraz nowych terminów wystawiania faktur.

Dla Klientów korzystających z Comarch ERP iFaktury24 wprowadzono zmiany, które dostosowują jego działanie do nowych przepisów:

– zmiany związane z pobieraniem kursów podczas wprowadzania dokumentów w walutach obcych,

– w pakietach zawierających Księgowość zmiany dotyczą momentu powstania obowiązku podatkowego, które wpływają na kwalifikowanie dokumentów do deklaracji VAT-7.

Ponadto w najnowszej wersji udostępniono także kolejne funkcje:

– wprowadzono możliwość importowania z arkusza MS Excel danych (listy produktów i kontrahentów), dzięki czemu rozpoczęcie pracy z program jest stało się łatwiejsze,

– pojawiła się możliwość rozliczania zaliczek – użytkownik może zarejestrować w programie przyjętą zaliczkę od swojego kontrahenta i wystawić dla niego fakturę zaliczkową, a później rozliczyć tą faktury tak, by na fakturze końcowej została odpowiednio pomniejszona jej wartość.

Comarch ERP iFaktury24 to produkt innowacyjny, program do fakturowania, obsługi magazynu i księgowości dostępny online.

W Comarch ERP iFaktury24 zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa i poufności danych, których gwarantem jest Comarch Data Center oraz szyfrowanie transmisji przesyłania danych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani bliższymi informacjami dotyczącymi Comarch ERP iFaktury24 zapraszamy do kontaktu ze specjalistami PolKas.