Skip to main content
Aktualności

Zapraszamy do pobierania wersji demo programów enova365 oraz Comarch ERP Optima.

By 9 maja 2017No Comments

www.erp-polkas.pl możliwość pobierania wersji demonstracyjnych programów Comarch ERP Optima oraz enova365. Pobranie i zainstalowanie dema programu jest przydatne wówczas, gdy chcemy zapoznać się z interfejsem programu i ocenić na ile jest on dla nas przyjazny i wygodny. Warto podkreślić tutaj, iż wersje demo zarówno enovy, jak i Optimy to w pełni funkcjonalne programy, bez ograniczeń jeżeli chodzi o możliwości działania oprogramowania, natomiast różnica dema w stosunku do pełnej, płatnej wersji polega na:

  • w przypadku Optimy – rozpiętość dat pomiędzy pierwszym, a ostatnim wystawionym dokumentem nie może być większa niż 60 dni.
  • w przypadku enovy – na wszystkich generowanych z systemu wydrukach w polu „Dane firmy” będzie drukowała się firma „enova wersja demonstracyjna”.
Po zainstalowaniu programu należy wybrać moduły z jakich będzie się chciało korzystać, a w przypadku enovy również wersję kolorystyczną – srebrną lub złotą. Oprócz tradycyjnej wersji stacjonarnej obydwa programy występują również w wersji on-line, w chmurze. W tym przypadku dema udostępnione są w taki sam sposób, czyli poprzez przeglądarkę internetową. Celowo nie prezentujemy Państwu dem takich systemów jak Comarch ERP XL czy Comarch ERP Altum, ponieważ są to zbyt rozbudowane i wymagającej skonfigurowania systemy, aby użytkownik, który ma po raz pierwszy z nimi kontakt był sobie sam w stanie poradzić z konfiguracją. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem funkcjonalności, możliwości XLa i Altum, zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia terminu prezentacji. Jest ona oczywiście niezobowiązująca i bezpłatna. Dotyczy to również oczywiście Optimy i enovy, gdyż jak pokazuje doświadczenie, bardzo często jest to dużo szybsza i efektywniejsza droga do zaznajomienia się z możliwościami programu, niż szukanie wszystkiego samemu.]]>