Skip to main content

Niewątpliwą przewagą oprogramowania ERP firmy Comarch nad rozwiązaniami konkurencji jest szereg modułów i aplikacji, które wzbogacają standardową funkcjonalność systemów: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum.

Jednym z takich narzędzi jest Comarch ERP eSklep, który kilka miesięcy temu wdrożony został w klubie sportowym Cracovia. Mimo stosunkowo krótkiej historii eSklep Cracovii uzyskał bardzo wysokie noty w audycie przeprowadzonym przez niezależną firmę Trusted Shops, która zajmuje się oceną i certyfikowaniem komercyjnych rozwiązań e-commerce. Dość powiedzieć, że przed startem sezonu 2017 / 2018 Lotto Ekstraklasy firma Trusted Shops przeanalizowała sklepy internetowe wszystkich klubów piłkarskich, przypisując im adekwatną do jakości liczbę punktów. Maksymalna ocena wynosiła 45 punktów, a nasz eSklep zdobył ich aż 39, plasując się na pierwszym miejscu i znacznie wyprzedzając konkurencję. Ostatnie miejsce zajął sklep Korony Kielce, stosujący wiele sprzecznych z prawem praktyk ehandlu. Bardzo częstym wykroczeniem jest też niemożliwość rejestracji w eSklepach bez wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych i marketingowych. Taką praktykę stosuje między innymi internetowy sklep Wisły Kraków.

Korzystając z rozwiązania Comarch zaimplementowanego na potrzeby Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce macie więc Państwo gwarancję rzetelnej, uczciwej i fachowej obsługi, potwierdzonej dodatkowo przez niezależnego, zewnętrznego eksperta.

eSklep Cracovii dostępny jest pod adresem https://sklep.cracovia.pl/. Poruszanie się po nim jest bardzo intuicyjne i każdy łatwo znajdzie poszukiwany towar. Asortyment podzielony jest na kilka kategorii, np. stroje meczowe, zestaw kibica, odzież, akcesoria itp. Te kategorie dzielą się dodatkowo na podkategorie. Godną uwagi jest możliwość zamówienia strojów meczowych z własnym nadrukiem (nazwisko + numer), przed zamówieniem można bezpośrednio w witrynie eSklepu zobaczyć podgląd jak nasza bluza hokejowa czy koszulka piłkarska będą wyglądały w rzeczywistości.

eSklep Cracovii oferuje pełną gamę towarów związanych zarówno z hokejową drużyną Mistrzów Polski, jak i z drużyną piłkarzy. Narzędzie służy do zakupów zarówno detalicznych, jak i istnieje możliwość składania zamówień przez hurtowników.

eSklep zintegrowany z oprogramowaniem Comarch ERP to tylko jeden z elementów oferty krakowskiego producenta. Oprócz tego typu nowoczesnych rozwiązań Comarch oferuje takie narzędzia, jak program do zarządzania magazynem, program do biura rachunkowego, system zarządzania produkcją, program do zarządzania klientami, program do prowadzenia firmy budowlanej czy program do fakturowania z magazynem.