Skip to main content

W ostatnim czasie firma POLKAS zrealizowała projekt wdrożenia programu enova365 u jednego z naszych nowych klientów w Warszawie. Wdrożony program zastąpił leciwy system o interfejsie Dosowym, który projektowany był w połowie lat 90 i w takim kształcie pozostał do dnia dzisiejszego. Głównymi powodami które zadecydowały o zmianie oprogramowania na enova365 były:

  • Planowana integracja ze sklepem internetowym
  • Chęć zmiany interfejsu na taki z XXI w.
  • Poprawa wydajności jaka została osiągnięta poprzez zmianę technologii bazy danych z plikowej na relacyjną bazę danych SQL
  • Rozbudowa programu o nowe funkcje. Potrzeba generowania raportów sprzedaży. Personalizowanie wydruków

Prezentacja produktowa odbyła się w siedzibie Klienta. Dojazd do stolicy nie stanowi najmniejszego problemu. Stale rosnąca ilość klientów na terenie województwa mazowieckiego powoduje, że delegacje do stolicy stają się dla nas chlebem powszednim. Samo wdrożenie jak i szkolenia realizowane były zdalnie co jest dla nas oraz dla klientów doskonałym przykładem iż w dzisiejszych czasach przy powszechnym dostępie do internetu mamy możliwość przeprowadzania wdrożenia nawet na drugim końcu świata wykorzystując do tego programy do zdalnego połączenia oraz środki komunikacji takie jak mail i telefon.

Na koniec dzisiejszego wpisu przedstawiam porównanie okna głównego programu na którym firma pracowała przez 17 lat do programu na jakim będzie pracowała do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

Dotychczasowy program

 

 

Program enova 365 ( wróżenie POLKAS – Warszawa 2017 )