Skip to main content

System enova posiada możliwość ewoluowania wraz z rosnącymi potrzebami użytkownika. Dzięki temu Klient ma gwarancję, że wraz z rozwojem jego firmy rozwijać się będzie także system enova, a w razie potrzeby zamiast kosztownej wymiany całego oprogramowania będzie można poprzestać wyłącznie na rozszerzeniu funkcjonalności.

Co oznaczają trzy kolory?

Srebro

Idealny system dla firm małych oraz średnich to system enova w wersji srebrnej, zakładający standardową funkcjonalność modułów, a do obsługi podatkowo – finansowej proponujący Księgę Przychodów i Rozchodów.

Złoto

Propozycją dla bardziej wymagających użytkowników prowadzących księgowość w oparciu o plan kont  jest system enova w wersji złotej. Moduły obsługujące sprzedaż oraz kadry i płace charakteryzują się wzbogaconą funkcjonalnością, system w wersji złotej posiada także mechanizmy pozwalające na samodzielne rozszerzanie i definiowanie dodatkowej funkcjonalności.

Platyna

Firmom o indywidualnych, rozbudowanych potrzebach związanych z systemem do zarządzania przedsiębiorstwem dedykowany jest system enova w wersji platynowej. Wersja ta pozwala na praktycznie nieograniczoną rozbudowę zgodnie z najbardziej nawet wyszukanymi potrzebami i życzeniami użytkownika.

Zapraszamy do kontaktu – specjaliści PolKas doradzą, który kolor systemu enova będzie idealnie pasował do Państwa firmy!