Skip to main content

Flagowym produktem czołowego polskiego producenta systemów informatycznych, krakowskiej firmy Comarch, jest system ERP XL.

Tuż po wakacjach, w pierwszej dekadzie września wszedł w życie nowy cennik tego systemu, w którym pojawiło się kilka do tej pory niedostępnych nowości.

Nową opcją jest moduł Rejestracja produkcji, stanowiący prosty interfejs modułu Produkcja.

Nowością jest też moduł e-Pracownik, stanowiący uzupełnienie licencji HR – Kadry i Płace, a dający pracownikom bezpośredni dostęp do wielu użytecznych informacji, takich jak między innymi urlopy i zarządzanie czasem pracy. Serwerowa licencja startowa zawiera dostęp dla 60 pracowników, możliwe jest jej rozszerzanie o 30 kolejnych dostępów.

Coraz powszechniejsze jest używanie systemów informatycznych w modelu usługowym, czyli wynajmowanie oprogramowania zamiast kupowania licencji.
Trend ten znalazł odzwierciedlenie w cenniku systemu ERP XL głównie w znacznym rozbudowaniu sekcji dotyczącej iXLa24, czyli systemu ERP XL w modelu Software as a Service (ang. oprogramowanie jako usługa).

Z punktu widzenia nowego użytkownika warta podkreślenia jest możliwość uzyskania przez pierwszy rok darmowego dostępu do usługi iBard24 – archiwizacji on-line. Do Państwa dyspozycji będzie konto o pojemności 2 GB, większe Pakiety są już niestety odpłatne.

Celem konsultacji prosimy o kontakt.