Skip to main content

Założenie nowej firmy czy biura rachunkowego wiąże się z rozmaitymi kosztami. Jednym z nich jest zakup systemu ERP – choćby spełniającego podstawowe funkcje, jak sprzedaż, obsługę magazynu czy księgowości i kadr.

Producenci tacy jak Soneta czy Comarch wychodzą naprzeciw potrzebom nowych firm i spółek – w ich ofercie znajdują się specjalne, dedykowane pakiety licencji, w preferencyjnych cenach.

enova365 takie pakiety posiada dla nowopowstałych firm i biur rachunkowych, a także dla specyficznych podmiotów – fundacji i zarządców nieruchomości. Pakiety te pozwalają na zakup pierwszego zestawu dedykowanych licencji w atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają do niemal 50% wartości licencji i pozwalają zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych! Pakiety obejmują różne zestawy licencji tak, by można je było dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Promocje dotyczą programów nabywanych na własność.

Z kolei Comarch proponuje obniżki dla nowych firm oraz dla biur rachunkowych nie tylko w wersji standardowej, ale także on-line. Zarówno w opcji dla firm jaki i dla biur rachunkowych są do wyboru trzy pakiety o zróżnicowanych licencjach, z rabatami do 45%.

Zapraszamy zatem każdego nowego przedsiębiorcę do kontaktu naszymi specjalistami. W POLKAS dobierzemy optymalne – funkcjonalnie i cenowo – rozwiązanie.