Skip to main content

Jedną z kluczowych zalet systemów klasy ERP jest ich skalowalność. Świetnym przykładem jest tu system enova, występujący w trzech wersjach: srebrnej, złotej i platynowej.

Wersje srebrna i złota różnią się między sobą możliwościami funkcjonalnymi, natomiast jeżeli chodzi o platynę, to funkcjonalnie nie różni się ona od wersji złotej, natomiast różnice polegają na czym innym:

  • platyna umożliwia obsługę kilku firm. Do tego wymagana jest wersja wielofirmowa, umożliwiająca pracę na kilku bazach danych (standardowo licencje wielofirmowe wykorzystywane są przez biura rachunkowe),
  • w cenie licencji platynowej zawarte są wszystkie moduły dodatkowe do enovy.

Spośród modułów dodatkowych dużym uznaniem wśród klientów cieszą się między innymi Analizy MS Excel, Elektroniczne Wyciągi Bankowe, Importy Księgowe, Eksporty Księgowe, Platforma Managera oraz Zarządzanie Odzieżą Roboczą.

Co ważne, wszystkie moduły dodatkowe enovy to moduły serwerowe. Oznacza to tyle, że do całej instalacji systemu, bez względu na ilość posiadanych stanowisk wystarczy kupić jedną sztukę modułu dodatkowego i wszyscy użytkownicy enovy będą mogli korzystać z jego funkcjonalności.