Skip to main content

Magazyn iTwiz oraz International Data Corporation przedstawiły raport prezentujący największe firmy IT w Polsce. Comarch od lat zajmuje czołowe miejsca w krajowych zestawieniach dostawców systemów ERP. W rankingu iTwiz Best 100 2016 wypracował tym razem miejsce niekwestionowanego lidera w kategorii „Firm o największych przychodach ze sprzedaży usług cloud computing w Polsce”, pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

W kategorii „Firm o największej sprzedaży systemów ERP w Polsce”, dzięki wzrostowi sprzedaży o ponad 7% w stosunku do wyników z poprzedniego roku, Comarch uplasował się na trzecim miejscu.

Tak mocna pozycja firmy wynika przed wszystkim z zaufania Klientów. Programy klasy ERP stworzone przez Comarch są nieustannie rozwijane i wzbogacane o nowe funkcjonalności. Systemy do zarządzania firmą muszą być zgodne z aktualnymi przepisami – tu także Comarch trzyma rękę na pulsie. Szeroka oferta produktowa, dostosowana do potrzeb zarówno małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych firm, oraz ciągłe inwestowanie w produkty i usługi sprawia, że wielu przedsiębiorców uważa rozwiązania Comarch za najlepsze programy dla firm.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o produktach Comarch? A może planują Państwo wdrożenie oprogramowania ERP w swojej firmie? Zespół Polkas służy pomocą! Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami: 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl.