Skip to main content

Pierwsza połowa roku z reguły jest okresem nieco niższej sprzedaży nowych licencji oprogramowania ERP niż drugie półrocze. Aby nieco odwrócić ten trend i zachęcić klientów do zmiany systemu już teraz firma Comarch ogłosiła promocję, która obowiązuje do końca marca i umożliwia zakup licencji Comarch ERP Optimy z rabatem.

Rabat wynosi 30% i może zostać odjęty od kosztu programu w wersji stacjonarnej lub gdy firma zdecyduje się na model usługowy, zostanie odjęty od kwoty abonamentu przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z Optimy. Z tej oferty specjalnej skorzystać mogą firmy oraz biura rachunkowe, pracujące na innym programie niż Optima, które przedstawią fakturę za system wystawioną po dacie 1 stycznia 2019 roku. Wartość rabatu nie może być wyższa niż wartość posiadanego programu.

Optima to modułowy system klasy ERP, umożliwiający wykorzystanie w każdym obszarze funkcjonowania firmy (np. sprzedaż, magazyn, księgowość, kadry i płace, serwis, e-commerce, samoobsługa pracownicza, obieg dokumentów). Dodatkowym walorem i wyróżnikiem Optimy na tle innych tego typu rozwiązań jest ciągły i dynamiczny jej rozwój. Oprogramowanie to jest stale rozwijane o nowe moduły i funkcjonalności, wśród których wyróżnić można Comarch OCR, Mobilnego Handlowca czy potężne narzędzie analityczne Comarch BI Point.