Skip to main content

Producent oprogramowania, firma Sage od 3 czerwca wycofuje ze swojej oferty moduł Płace. W związku z wycofaniem tego produktu wspólnie z producentem proponujemy Państwu atrakcyjną promocję na zakup modułu Kadry i Płace  systemu Symfonia. Dodatkowo mogą Państwo zakupić usługi abonamentowe do aplikacji kadrowo – płacowej.

Poniżej prezentujemy Państwu szczegóły oferty:

  1. rabat na zakup modułu Kadry i Płace wraz z usługa abonamentową –promocja skierowana jest do klientów pracujących na  aktualnej wersji modułu Płace systemu Symfonia wraz z wykupioną usługą Symfopakiet. W takim przypadku mogą Państwo przejść na moduł Kadry i Płace systemu Symfonia w cenie 1 zł. Dodatkowo mogą Państwo uzyskać 50% rabat na usługę abonamentową do tego modułu.
  2. rabat na zakup licencji kadry i płace systemu Symfonia – z tej opcji mogą Państwo skorzystać w przypadku posiadania aktualnej wersji modułu Płace Symfonia bez Symfopakietu. W cenie 1zł mogą Państwo zakupić moduł Kadry i Płace Symfonia wraz z usługa abonamentową lub 70% rabatu na zakup samego modułu Kadry i Płace.

Szczegółowych informacji na temat promocji i korzyści z przejścia na moduł Kadry i Płace  udzieli Państwu nasz zespół handlowy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.