Skip to main content

Ci z Państwa, którzy regularnie odwiedzają naszą stronę internetową wiedzą o wszystkich promocjach i akcjach sprzedażowych, jakie co jakiś czas pojawiają się na rynku zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP.

Firma Comarch, producent systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, ogłosiła jakiś czas temu kilka promocji dedykowanych przede wszystkim dla obecnych i przyszłych użytkowników programu Optima.

Jeżeli zamierzają Państwo kupić nowe licencje Comarch ERP Optimy, zalecamy jak najszybsze sfinalizowanie transakcji, gdyż tylko do najbliższego piątku możliwe jest uzyskanie 13% rabatu na to oprogramowanie.

Przypominamy, że w dniu 31 grudnia bieżącego roku wygasną trzy inne, atrakcyjne promocje Comarch:

  • możliwość zakupu modułu Comarch ERP Mobilny Sprzedawca w promocyjnej cenie 690,00 zł netto (regularna cena to 1500,00 zł netto),
  • możliwość przejścia ze „zwykłych” Analiz w Optimie na Analizy Business Intelligence jedynie za kwotę 295,00 zł netto (regularna cena modułu Analizy BI to 999,00 zł netto),
  • gorąco zachęcamy również do migracji na przykład z oprogramowania Comarch ERP Klasyka na Comarch ERP Optima lub z Comarch ERP Optima na Comarch ERP XL, bowiem tylko do końca tego kwartału obowiązują wyższe progi rabatowe przy migracji.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielą Państwu pracownicy firmy PolKas.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 634 05 44 oraz pod adresem mailowym erp@polkas.pl.