Skip to main content

Prowadzę zakład mięsny – jaki program powinienem wybrać? Z takim pytaniem spotykamy się bardzo często. POLKAS jako niezależny dostawca oprogramowania i urządzeń jest w stanie doradzić klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań informatycznych.

W gronie naszych klientów znajdują się zakłady mięsne różnej wielkości – małe, średnie i duże. Dysponujemy skalowalnymi rozwiązaniami dla każdego z nich.

Oprogramowaniem, które najczęściej polecamy w branży mięsnej jest Comarch ERP XL. System ten wyposażony jest w zaawansowany moduł do obsługi produkcji, co z punktu widzenia zakładów przetwórstwa mięsnego jest często jednym z głównych kryteriów wyboru. Alternatywą dla XLa jest program enova365, również wyposażony w moduł dedykowany do obsługi produkcji. Nie jest on tak rozbudowany jak w rozwiązaniu Comarchu, jednak również z powodzeniem sprawdza się w branży mięsnej.

Inna możliwość to integracja programu księgowego i kadrowo – płacowego Comarch ERP Optima czy enova365 z autorskim i branżowym oprogramowaniem, napisanym scricte do pracy w tej branży. Na tym polu POLKAS również może pochwalić się konkretnym doświadczeniem i zrealizowanymi wdrożeniami. Jako przykłady podać możemy integrację programu Comarch ERP Optima z takimi systemami, jak OLESIŃSKI, Yakudo VSM, SUMA System czy 7 MES.

POLKAS jest nie tylko niezależnym, ale również kompleksowym dostawcą oprogramowania, sprzętu i usług dla zakładów mięsnych. Skutecznie dążymy do tego, aby naszym klientom zapewnić pełną obsługę pod jednym numerem telefonu. Czy nam się to udaje? Opinie klientów świadczą, że tak. Wdrażamy systemy ERP, zapewniamy serwis, a także dostarczy pełną gamę niezbędnych w zakładzie mięsnym urządzeń – wagi, krajalnice, wytrzymałe i odporne na trudne warunki zewnętrzne panele dotykowe, metkownice, szatkownice etc. Oprócz tego oczywiście urządzenia fiskalne oraz – w razie potrzeby – możemy zamontować i profesjonalnie zabezpieczyć sieć wraz z całą infrastrukturą.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wybraniem optymalnego dla swojego zakładu systemu lub urządzeń (albo tego i tego) – zapraszamy! Adres erp@polkas.pl oraz telefon 012 634 05 44 są do Państwa dyspozycji.