Skip to main content

Już jutro (10. marca) odbędą się w Londynie Targi Retail Business Technology 2015 na których będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami i trendami w technice sprzedaży detalicznej.

Na angielskim expo pojawi się m.in. polska firma Insoft, która będzie promować swoje oprogramowanie do budowy informatycznych systemów sklepowych. Wszystkim aktualnie znajdującym się na Wyspach Rodakom, którzy planują otwarcie sklepu w UK lub usprawnienie sprzedaży w już istniejącym punkcie sprzedaży detalicznej, polecamy odwiedzenie stoiska nr 620 firmy Insoft, w celu zapoznania się z możliwościami, jakie dają poszczególne pakiety programów i ich rozszerzenia.

Oprogramowanie firmy Insoft jest jednym z rozwiązań, stosowanych podczas wdrożeń realizowanych przez POLKAS w zagranicznych sklepach. Szerokie możliwości konfiguracyjne pozwalają na dostosowanie programu nie tylko do specyfiki branży i zainstalowanych urządzeń, ale też kompleksowej lokalizacji zgodnej z wymaganymi przepisami. Ostatnia taka realizacja miała miejsce w lutym br. w Bristolu, Anglia.

Najważniejsze programy z palety wyspecjalizowanego oprogramowania marki Insoft to:
– PC-Market – oprogramowanie dla branży spożywczej i przemysłowej,
– Mini Market – oprogramowanie dla sieci sklepów branży spożywczej i przemysłowej,
– Konsola Kupca – oprogramowanie dla centrali i sieci sklepów,
– PC-POS – oprogramowanie do obsługi stanowisk sprzedażowych,
– PC-Gastronom – oprogramowanie do obsługi gastronomii,
– PC-Petrol – oprogramowanie dla stacji paliw,
– PC-Ticket – oprogramowanie do obsługi systemów biletowych,

PC-Market – oprogramowanie do sklepu – schemat modułów.

PC-MARKET - otwarcie sklepu w UK