Skip to main content

POLKAS - zobacz na mapie!W związku z prężnym rozwojem, który jest konsekwencją realizacji misji świadczenia kompleksowych usług informatycznych, POLKAS dla wygody Klientów zmienił swoją siedzibę. Nowa lokalizacja znajduje się jedynie 20 metrów za budynkiem, w którym firma się wcześniej mieściła, dlatego nasi dotychczasowi Klienci mogą dojechać do nas w taki sam sposób, jak dotychczas.

Wybór miejsca na nową siedzibę podyktowany został sprawdzonym, dogodnym usytuowaniem, umożliwiającym serwisantom szybki dojazd do Klientów głównymi arteriami miasta. Bliskie sąsiedztwo obwodnicy oraz autostrady umożliwia z kolei sprawną komunikację z innymi miejscowościami.

 

 

Kolejna bardzo widoczna zmiana dotyczy naszego logo. Logotyp PolKas, który przez ostatnią dekadę stał się symbolem naszej nieustającej pracy na rzecz zadowolenia Klientów, zastąpiony został nowym, niedzielonym krojem pisma, oznaczającym całościowość oferowanych rozwiązań. Symbolem dodatkowo wzbogacającym ten przekaz, stała się figura geometryczna – hipersześcian, nazywany również tesseraktem. Tesserakt swą nietypową konstrukcję zawdzięcza przede wszystkim temu, że jest obiektem wykraczającym poza trójwymiarową rzeczywistość. Konstrukcja nowego logo wynika wprost z filozofii firmy POLKAS, która swą ugruntowaną pozycję na rynku wdrażania rozwiązań informatycznych zawdzięcza wielopłaszczyznowym działaniom. Podstawowe zasady, które się na nią składają to:

  1. Świadomość różnic. Aby w pełni dopasować oprogramowanie do specyfiki branży naszych Klientów, dużo uwagi poświęcamy wstępnej fazie wdrożenia, w której analizujemy również szczegółowo strukturę przedsiębiorstwa, która w każdym przypadku ma decydujący wpływ na kierunek planowanej implementacji.
  2. Niezależność. Nigdy nie ograniczamy się do jednej technologii, dlatego też współpracujemy z wieloma producentami oprogramowania i sprzętu, uzależniając ich dobór tylko od możliwości najskuteczniejszego wykorzystania przez Klienta.
  3. Wiedza. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, przedstawiamy najlepsze rozwiązania, aktywnie współpracując z Klientem na każdym etapie wdrożenia i służąc mu propozycjami najefektywniejszych rozwiązań.
  4. Kompleksowość rozwiązań. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze informatyczno-wdrożeniowej jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom nie tylko wdrażanie systemów ERP do zarządzania m.in. księgowością, kadrami i płacami, obiegiem dokumentów oraz innymi usprawnieniami procesów w przedsiębiorstwach. Istotnym atutem firmy POLKAS jest doświadczenie w projektowaniu wydajnych systemów obsługi fiskalnej, które są podstawą współczesnej sprzedaży detalicznej. Mnogość posiadanych referencji również i w tym segmencie dowodzi skuteczności stosowanych technologii.
  5. Dążenie do doskonałości. Stale dbamy o wysokie kwalifikacje naszych pracowników, aby mogli służyć Państwu najbardziej aktualną wiedzą.

POLKAS - nowe logo
Dzięki dogłębnej znajomości każdego z oferowanych systemów, nasi technicy podejmują się również znacznie trudniejszych zadań, polegających na poprawianiu i usprawnianiu wdrożeń przeprowadzonych przez inne podmioty. Mając do dyspozycji narzędzia pozwalające diagnozować zaistniałe problemy i je usuwać, możemy Państwu skutecznie doradzić, jak zwiększać wydajność firmy.