Skip to main content

Paleta dostępnych na rynku rozwiązań klasy ERP jest ogromna. POLKAS jest partnerem trzech kluczowych producentów – Comarchu, Sonety i Sage. Dobierając system klasy ERP dla konkretnej firmy wychodzimy od jej potrzeb i oczekiwań. Najpierw przyjeżdżamy na miejsce i zapoznajemy się z aktualną sytuacją, problemami z jakimi boryka się firma, zadaniami jakie spełnić musi nowy program, a także bolączkami obecnie używanego rozwiązania. Na podstawie tych informacji specjaliści z POLKASU typują rozwiązanie, które w tym konkretnym przypadku jest optymalne. Kolejny krok to prezentacja wybranego oprogramowania. Często zdarza się tak, że jedziemy zaprezentować dwa czy nawet trzy systemy, przedstawiamy plusy i minusy każdego z nich i na podstawie otrzymanych informacji to klient podejmuje decyzję o wyborze.

Kluczową dla nas wartością jest NIEZALEŻNOŚĆ. Nie jesteśmy złotym ani platynowym partnerem żadnego z producentów, ponieważ do tego wymagana jest wyłączność. Wiążą się z tym również dodatkowe profity, jednak dla nas najwyższym priorytetem jest takie dopasowanie systemu do potrzeb klienta, aby z sukcesem zakończyć wdrożenie, uzyskać dobre referencje i polecenie kolejnym potencjalnie zainteresowanym firmom. Polityka POLKASU stawia zdecydowanie na nawiązywanie długofalowych relacji, co w dłużej perspektywie procentuje znacznie bardziej niż zarobienie miliona „tu i teraz”.

Kolejnym atutem naszej niezależności jest fakt, iż wdrażając tak różne systemy, jak enova365, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL czy Sage Symfonia znamy różne technologie i dysponując własnym zespołem programistów potrafimy przenieść część funkcjonalności z jednego programu do drugiego. Stąd też mówimy, że wdrażamy nie „systemy ERP”, lecz „rozwiązania ERP” – nieobce nam są bowiem sytuacje, w których łączymy mocne strony różnych programów, wdrażając np. Produkcję z systemu Comarch ERP XL z Kadrami i Płacami enovy365 czy e-Sklepem Optimy. Klient otrzymuje sprawnie działający mechanizm, rozwiązanie informatyczne przygotowane w 100% wedle jego wymagań.

Po wybraniu systemu należy przystąpić do kolejnego etapu, jakim jest analiza przed wdrożeniowa.