Skip to main content

Z uwagi na święta wielkanocne wypadające tuż przed długim majowym weekendem aktualnie jesteśmy w środku bardzo mocno urlopowego i wypoczynkowego okresu. Czas, podczas którego wiele firm odpoczywa, inne wykorzystują na wytężoną i ciężką pracę. Ważne jest więc wsparcie w bieżącej pracy, a niestety wielu partnerów Comarchu i Sonety postanowiło zrobić sobie długi weekend i wziąć wolne… Dotyczy to przede wszystkim małych, jednoosobowych firm, ale nie tylko takich.

Siłą POLKASU zawsze był zespół ludzi. Owszem, my również odpoczywamy, jednak dzięki temu, że mamy zespoły fachowców nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez wszystkie długie i niestandardowe weekendy. Do Państwa dyspozycji są zespoły specjalizujące się w oprogramowaniu:

  • Comarch ERP Optima,

  • enova365,

  • Comarch ERP XL,

  • oraz zespół programistów.

Okres świąteczny i majówkowy sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu, z którego chętnie korzystamy, jednak robimy to wymiennie, tak aby nasi klienci tego w żaden sposób nie odczuli i mieli zagwarantowaną umowami serwisowymi ciągłość obsługi i opieki.

Raczymy też pomocą firmy przypisanie w Comarchu i w Sonecie pod opiekę innych partnerów – tych, którzy nie zważając na nic postanowili wyłączyć telefony i rozkoszować się długą majówką… Pomoc świadczona takim firmom rozliczana jest oczywiście na innych zasadach, z tym że bardzo często stanowi pierwszy i decydujący krok do nawiązania stałej współpracy z POLKASEM!

Macie Państwo jakiekolwiek potrzeby lub pytania? Zapraszamy! Do Państwa dyspozycji jest adres email erp@polkas.pl oraz numer telefonu 012 634 05 44. W sytuacjach awaryjnych możecie Państwo dzwonić także na numer 668 284 072.