Skip to main content

Jako niezależny dostawca oprogramowania klasy ERP oferujemy naszym klientom możliwość wdrożenia systemu ERP maksymalnie dostosowanego do potrzeb danej firmy. Nasze siły wdrożeniowe skupione są przede wszystkim na wdrożeniach programów Comarch ERP Optima, enova365 oraz Comarch ERP XL. Nawet jednak najlepiej dobrane systemy nie spełniają z reguły w 100% przedstawionych oczekiwań i wymagań. Konieczne są wówczas integracje i dodatki programistyczne (które pisze nasz dział programistów) lub współpraca z innymi dostawcami oprogramowania.

Na tym ostatnim polu pojawiły się nam dwie nowe opcje.

Pierwsza z nich nie jest już tak całkiem nowa i dotyczy współpracy z firmą DPK System z Wieliczki. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla transportu, spedycji i komunikacji. Nasza współpraca skupia się przede wszystkim na Zakładach Komunikacji Miejskiej i Miejskich Zakładach Komunikacji i dotyczy adaptacji programu enova365 do integracji z systemem TRANS ERP.

Druga opcja to rosyjski system 1C:ERP. Jest to multi-interfejsowe i multi-platformowe narzędzie informatyczne, pracujące na różnych bazach danych: MS SQL, MySQL, DBF, Oracle oraz PostgreSQL. Jako, że system ten tworzony jest w Rosji, to wiele firm poszukuje jego integracji z krajowym oprogramowaniem księgowym oraz programami do kadr i płac. Nasza współpraca dotyczy przede wszystkim biur rachunkowych, pracujących na systemie Comarch ERP Optima, którym umożliwiamy wczytywanie plików generowanych przez 1C:ERP do Optimy. Jesteśmy również w stanie napisać analogiczną integrację do enovy365, Comarch ERP XLa oraz innych programów, jak np. Symfonia czy PC-Market.