Skip to main content

Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy na naszych stronach internetowych, w miniony piątek odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu śniadań biznesowych pod hasłem: „Podnieś z nami efektywność swojej firmie”.

Prelekcje wygłosili eksperci z firm: Equity Investments S.A., Alior Bank S.A. oraz PolKas Systemy Informatyczne.

Tematem wystąpienia naszej firmy była: „Optymalizacja procesów przedsiębiorstwa, a nowoczesne rozwiązania informatyczne”.

Pierwsza część naszej prelekcji dotyczyła zintegrowanych systemów klasy ERP. Powiedzieliśmy, czym są tego typu systemy, jaka jest ich definicja, a także omówiliśmy kluczowe z punktu widzenia użytkownika cechy systemów ERP, takie jak: integralność, skalowalność, otwartość, modularność i innowacyjność.

Druga część poświęcona była optymalizacji procesów przy wykorzystaniu różnego rodzaju narzędzi informatycznych. W tej części omówione zostały zagadnienia związane z cloud computing, Business Intelligence oraz e-dokumentami, ze szczególnym uwzględnieniem e-faktur.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uwagę oraz za ciekawe pytania i spostrzeżenia.

Tych z Państwa, którym z różnych względów nie udało się dotrzeć, zapraszamy na kolejne edycje, o których informować będziemy na naszych stronach internetowych.