Skip to main content

W dniu dzisiejszym mają miejsce aż trzy premiery związane z systemem Comarch ERP Optima!

Pierwszą z nich jest nowy cennik, w którym znajdą Państwo kilka nowości, wśród których wymienić można nowe moduły, takie jak CRM Plus i e-Pracownik. Wszelkich informacji na temat nowego cennika Optimy i nowych możliwości, jakie otwiera udzieli Państwu nasz Dział Handlowy.

Od dziś dostępna jest również nowa wersja programu Comarch ERP Optima – 2013.5.1, dostosowująca ją do nowych regulacji prawnych, dotyczących między innymi urlopów macierzyńskich i urlopów rodzicielskich.

Ostatnią, ale za to najprzyjemniejszą dla Państwa nowość zostawiliśmy na koniec – począwszy od dziś aż do końca wakacji mogą Państwo skorzystać z dwu promocji związanych z oprogramowaniem Comarch ERP Optima:

  • nowy moduł CRM Plus dostępny jest w promocyjnej cenie 445 PLN netto (regularna cena modułu: 545 PLN netto).
  • tylko do końca wakacji wszyscy użytkownicy modułu Kasa / Bank mogą migrować na moduł Kasa / Bank Plus, płacąc jedynie 50 PLN netto (cennikowa różnica w cenie między tymi modułami wynosi 100 PLN netto).

Moduł CRM Plus dostarczy Państwu szeregu nowych możliwości związanych z zawsze aktualnym tematem, czyli windykacją dłużników.

Po więcej informacji odsyłamy Państwa tutaj.