Skip to main content

Właścicielom gastronomii polecamy zastosowanie w swoim lokalu programu PC Gastronom. Oprogramowanie to pozwala kasjerom i kelnerom w intuicyjny i prosty sposób profesjonalnie obsługiwać klientów. Umożliwia szybką sprzedaż produktów dzięki: zdefiniowaniu paneli szybkiej sprzedaży na ekranie dotykowym, zaprogramowaniu klawiszy szybkiej sprzedaży na klawiaturze, zdefiniowaniu parametrów i kategorii towarów, sprzedaży po kodzie PLU.

W jednym momencie w systemie może pracować wielu kasjerów, a każdy z nich może mieć otwarte po kilka rachunków jednocześnie. Kelnerzy mają możliwość przemieszczajania się pomiędzy kasami, a system będzie pamiętał kasjera i przy rozliczeniu przypisze mu tylko jego transakcje. Kelner po zalogowaniu zobaczy tylko swoje paragony, więc nie pojawi się problem z wystawieniem paragonu kolegi.

PC-Gastronom współpracuje z ponad 150 typami urządzeń niezbędnych w punktach gastronomicznych i restauracjach, ponadto współpracuje z aplikacją mobilną Bonownik pozwalającą na zdalne wprowadzanie zamówień przez kelnera bezpośrednio przy stoliku.
Właściciel w każdej chwili w czasie rzeczywistym może przeglądnąć transakcje kelnerów oraz sprawdzić, jakie ma obroty, ilu obsłużył klientów, ile gotówki powinien mieć w kasetce, ile potwierdzeń zapłaty kartami, ile bonów, ile stornowanych pozycji i ile anulowanych paragonów.

Poza tym może przeprowadzać szczegółowe analizy on-line na podstawie danych o sprzedaży, m.in. o wartości zamówień i rachunków w danym okresie, raporty o liczbie klientów w każdej godzinie funkcjonowania, szczegółowe rejestry sprzedaży.

Klientów zainteresowanych wykorzystaniem tego oprogramowania w swojej restauracji – zapraszamy do skorzystania bezpłatnej prezentacji jego możliwości. W tym celu prosimy o kontakt z PolKas.