Skip to main content

Informatics workshop at university.Wdrożenie oprogramowania klasy ERP w większości przypadków zakończone jest serią szkoleń dla użytkowników końcowych. Etap edukowania w zakresie obsługi programu może się na tym zakończyć, ale nie musi. Użytkownicy coraz częściej potrzebują zgłębiać zaawansowane funkcje systemu, które wcześniej nie były firmie potrzebne. W takim przypadku, nawet jeśli wcześniej szkolenie było przeprowadzone, z powodu małego zainteresowania niektórymi funkcjami nie były one szerzej omawiane.

Jako firma niezależna POLKAS prowadzi szkolenia z obsługi programów trzech producentów. Najczęściej są to programy Comarch ERP Optima, enova365 oraz Sage Symfonia.

Powody, dla których zgłaszają się do nas osoby zainteresowane szkoleniami są różne, ale najczęstsze to:

  • dłuższa przerwa w pracy na programie
  • podjęcie pracy w firmie, w której wdrożony jest dany system
  • chęć bycia na bieżąco z nowymi wersjami systemów.

Plusem szkoleń indywidualnych jest ich zakres i harmonogram możliwie najbardziej dostosowany do potrzeb osoby lub osób szkolonych. Specjaliści z firmy POLKAS przygotują dla Państwa szkolenia z dowolnego zakresu i tematyki.

Szkolenia z takich tematów, jak prowadzenie ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów czy kadr i płac są w zasadzie w większości przypadków podobne, gdyż są to obszary uregulowane przepisami prawa. Jeżeli zaś chodzi o szkolenia z obsługi oprogramowania do produkcji, zarządzania relacjami z klientami i ofertowania (CRM), serwisu czy obiegu dokumentów, to ich zakres i harmonogram opracujemy indywidualnie, zaraz po wstępnym zapoznaniu się z sytuacją i potrzebami Państwa Firmy.

Zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy bliższych informacji na temat szkoleń,